










SH35 - Björkstigen 4, Storhogna
Helt nybyggt parhus som stod klart i November 2019. Huset är delat i två delar en över och en neder del.Övre delen består av två våningar med 4 sovrum 1 badrum och öppet kök med sammanhängande vardagsrum. Totalt 8 st bäddar. 2 st i en dubbelsäng, 2 st i en våningssäng, 2 st i dubbelsäng på övervåningen som går att dra isär och skapa två enkel bäddar, ytterligare 2 st i en dubbelsäng som går att göra till enkelsängar.
Huset är utrustat med alla bekvämligheter som diskmaskin, tvättmaskin, WIFI, bastu, toppmodernt kök och badrum.
Den undre delen av huset består av ett rum med en bäddsoffa för två och är tänkt som TV:rum, perfekt för barnen efter en dag i backen. Nedre delen har även bastu, toalett och dusch samt en relaxavdelning, dessa två delar är separerade från varandra med egen ingång.
ALLMÄN INFO VID BOKNING!
Ni hyr stugan med självhushåll och tar med disktrasa, diskborste, maskindiskmedel, kökshanddukar och linne. Till de flesta husen med braskamin/öppenspis får man köpa till ved själv. Rengöringsmedel och städutrustning finns i stugan/lägenheten och ni städar huset enligt städprotokoll som ni får vid incheckning.
Ni får tillgång till stugan/lägenheten tidigast 16:00 ankomstdagen och lämnar senast 11:00 på avresedagen. Vid beställd slutstädning lämnar ni stugan senast 10:00. Slutstädning, hyra linneset, barnsäng och barnstol bokas vid bokningstillfället eller senast 2 veckor före ankomst.
HJÄRTLIGT VÄLKOMNA ÖNSKAR VI PÅ BOKAVEMDALEN.SE!
Visa på karta
SH35
Björkstigen 4
Skrivet 2022-03-03 av Josephine Puebla SmithBekvämlighet: (3 av 5) Barnvänlighet: (4 av 5) | Generell standard: (5 av 5) Valuta för pengarna: (4 av 5) |